Vytiskneme vám kalendář na míru

 

Kalendář je skvělá reklama

Překvapte své blízké nebo obchodní partnery originálním kalendářem. Stylovým prvkem, který bude mít každý denně na očích. Vytvoříme kalendář na míru. V naší tiskárně Vám připravíme kalendáře libovolných rozměrů a provedení. Pomůžeme i s přípravou grafických podkladů.

 

Jaký bude Váš kalendář? Vybereme vhodný papír

Vyrobíme Vám kalendáře celoroční i čtvrtletní, stolní i nástěnné. Můžete si vybrat čtvercové i obdélníkové. Velikost je pouze na vás. Kalendáře nejčastěji děláme s kroužkovou vazbou, v libovolném formátu a o různých gramážích papíru. Naším doporučením pro stolní kalendáře je použít papír na listy 90-135 g, natíraný (pro obrazové kalendáře), či nenatíraný (levnější varianta), na který lze také lépe psát. Určitě znáte situaci, kdy propiska na určitý druh papíru špatně píše, proto si využití promyslíme předem.

Pro nástěnný kalendář je vhodnější papír na listy o gramáži 135-200 g natíraný (v případě obrazového kalendáře), nebo různé strukturované papíry (pro designové kalendáře). Na stojáncích pro stolní i nástěnné "nešetřete", mají výrazný vliv na stabilitu nebo prohýbání zádového kartonu kalendáře. Určitě nechcete, aby se Vám kalendář prohýbal vlastní vahou.

Křídový papír - lesklá nebo matná křída - dodá Vašemu kalendáři dostatečnou pevnost a působí velice profesionálním dojmem.

 

Máte jasnou představu, nebo chcete návrh od nás?

Máte jasnou představu? Sem s ní! Chcete převést na papír svůj nápad? Naši grafici se o to postarají a doporučí nejvhodnější papír. Do týdne od zpracování návrhu máte kalendáře doma. Ať už jich je pět kusů, nebo několik tisíc. S láskou vyrobené, ručně zabalené, připravené rozdávat radost. Proto neváhejte, na náš tým se můžete obrátit ze všech koutů ČR. Těšíme se na Vaše zakázky.

 

Poradím Vám s výběrem materiálů a provedení

Vladislav Nadberežný

+420 602 433 833

Poslat e-mail