Co tiskneme v tiskárně INPRESS

Specializujeme se na ofsetový a digitální tisk a dodáváme tiskařské výrobky v nejvyšší kvalitě. Vyberte si, co Vám vytiskneme.

Tisk letáků

Sháníte propagační materiály a chcete natisknout letáky?

Pomůžeme Vám s výběrem papíru a můžeme navrhnout i grafiku.

Chci tisknout letáky

Tisk knih

Tiskneme knihy podle Vašich požadavků, navrhneme ideální řešení.

Pomůžeme Vám připravit tisková data a poradíme s vazbou a obálkou.

Chci tisknout knihu

Tisk kalendářů

Vytvořte praktického pomocníka s vlastním designem ve formě kalendáře na míru.

Uděláte radost kolegům, obchodním partnerům a můžete jej využít i doma.

Chci kalendář

Tisk plakátů

Žádná akce se neobejde bez plakátové propagace.

Vytvoříme Vám plakáty, kterými zviditelníte divadlo, koncert nebo firmu.

Chci plakáty

Papírové a dárkové tašky

Papírové tašky s logem nebo dárkové tašky ve firemních barvách jsou hodně žádané.

Pomůžeme Vám vymyslet a vyrobit unikátní a stylové reklamní tašky.

Chci tašky

Tisk brožur

Reklamní a informační brožury jsou častým požadavkem našich zákazníků.

Proto dovedeme vyhovět všem požadavkům a navrhneme Vám moderní trendy.

Chci brožury

 

Jsme tady pro spisovatele a vydavatele

Pokud chcete vytisknout vlastní knihu, pomůžeme Vám připravit podklady, poradíme Vám s výběrem vazby a zajistíme, že Vaše kniha bude skvělá navenek, stejně jako uvnitř. Můžete se na nás obrátit také s tvorbou časopisů a magazínů. Spolupracujeme také s vydavateli a zajišťujeme tisk novin a dalších periodik.

 

Pomáháme firmám vypadat skvěle

Tiskneme reklamní letáky, kalendáře a diáře. Pokud chcete vybavit svůj tým stylovým diářem, poradíme Vám, jak na to. Vyrobíme Vám dárkové předměty, jako jsou papírové tašky. Získáte u nás také reklamní brožury nebo stylové papírové desky na dokumenty. Pokud chcete odlišit svou kancelář, vyrobíme Vám například plakáty nebo šanony ve Vašem designu. V období Vánoc můžete zaujmout vlastními krabičkami, které poslouží třeba na balení pozorností podniku zaměstnancům i obchodním partnerům. 

Pokud potřebujete ucelit nabídku nebo firemní prezentaci, využijte tisk katalogů a prospektů. Celkovou image firmy podtrhneme šanony s vlastním motivem


Rozvíjíme vzdělávání

V mnoha předmětech vzdělávání stále ještě chybějí metodicky správné učebnice. Ty nové však situaci mění. Proto pomáháme nadšeným autorům s výrobou nových učebnic a zajišťujeme jejich tisk. K učebnici můžeme připravit i sborník pracovních listů pro žáky nebo studenty. A pokud se na vytvoření celé učebnice necítíte, můžeme Vám zpracovat třeba publikaci na Vaše téma. Obrátit se na nás můžete i pro výrobu almanachu, který obsahuje významné milníky školy nebo třeba obce a města. Tiskneme také mapy a hravě si poradíme i s atlasem. Nadšeným studentům a učitelům nabízíme tisk poznámkových bloků s logem nebo nějakou chytrou pomůckou.

 

Zastaneme těžkou práci

Jsme partnerem výrobních firem, pro něž dodáváme tištěné návody a manuály k výrobkům. Pro lékárny dodáváme také příbalové letáky. Připravujeme i samopropisovací formuláře, které jsou využívány nejen ve spedičních firmách, ale i pro drobné účetní transakce. Firmám tiskneme výroční zprávy, které ukazují sílu podniku, samozřejmě ve špičkovém provedení naší tiskárny. Pokud vídáte v obchodech kartonové stojany, poutače nebo jiné POP a POS materiály, vězte, že třeba vznikly u nás v INPRESSu. Vyrábíme také krabice s potiskem firmy nebo výrobku.

 

Chcete tisknout v INPRESSu?

Kontaktujte nás