Papírové a dárkové tašky

 

Oblékněte své dárky do stylové papírové tašky

Tiskneme tašky malé, velké, tlusté, tenké i XL, zkrátka na jaké si jen vzpomenete. V naší tiskárně INPRESS vyrobíme tašky všech velikostí s potiskem podle Vašich představ. Z křídového papíru, lakované, laminované či jinak zušlechtěné, s pletenou šňůrkou, která padne do každé ruky.

Taška se skládá z kartonu, provázku nebo tkaniny na uchycení a papír se volí od 150 do 200 g matná křída s laminací - buď lesklou, nebo matnou. Lepší je vždy zvolit vše přesně na míru podle potřeby zákazníka nebo podle účelu, co se bude v tašce nosit.

 

Udělejte skvělý dojem a rozdejte radost

Oslňte své stávající obchodní partnery a zákazníky. Oslovte také ty nové. Naše luxusní tašky s Vaším logem, originálním potiskem, příběhem Vaší firmy, s Vaším snem či vizí to udělají za Vás. Zavolejte nebo napište. Dle náročnosti a počtu kusů umíme tašky vyrobit velmi rychle.

Nosíte v hlavě nápad nebo už konkrétnější představy? Naši grafici Vám je pomohou proměnit ve skutečnost. Připraví návrhy potisků, Vy vyberete, my vyrobíme, s láskou ručně zabalíme a osobně přivezeme. Na Vás bude s nimi oslnit své okolí. Už třicet let úspěšně plníme přání svých zákazníků a těšíme se i na Vás.