Tisk reklamních a prezentačních brožur

 

Jaká bude Vaše brožura?

Brožura je tiskovina speciální povahy a účelu. V závislosti na své luxusní povaze je brožura obvykle lepená, tedy brožovaná. Takovou vazbu označujeme jako V2, popřípadě lze zvolit vazbu šitou, tedy V1. Podle počtu stránek se můžeme bavit o V3  - šitá vazba drátem, dvě a více skobiček v ploše V4 - šitá měkká vazba nití. Samotná volba vazby významně ovlivní design a celkový vzhled Vaší brožury.

 

Jak velkou brožuru a z jakého papíru ji vyrobit?

Obvyklým formátem brožur je A4 nebo A5, ale dovedeme bez problémů vyrobit i jinou velikost. Tiskneme až do rozměru 100 x 70 cm. Pro brožuru lze volit různou gramáž, důležitý je také počet stránek, který musí být dělitelný čtyřmi. Nejčastěji používáme 250 g lesklé nebo matné křídy na samotnou obálku brožury. Vnitřní obsah nejčastěji tiskneme na 135 g lesklou nebo matnou křídu.

Pro výrobu obsahu je možné použít bezdřevý ofset od 60 g do 140 g, vnitřní obsah od 190 do 300 g. Většinu brožur můžeme opatřit také eurozávěsem do šanonu.

Máte vysněnou brožuru, a nevíte, jak ji přivést k životu? Rádi Vám poradíme a můžeme dodat i grafické podklady. Náš tým je tu pro Vás, těšíme se na Vaše výrobky.

 

Jaké druhy brožur tiskneme?

  • V1 - vazba šitá drátem
  • V2 - lepená vazba
  • V3 - šitá vazba drátem, dvě a více skobiček v ploše
  • V4 - šitá měkká vazba